Chtěli byste se cítit trochu jako v americkém filmu? Pak jste správně v této kategorii pánských baseballových mikin , kde najdete přesně takové mikiny, jaké teenageři nosí v každém filmu z prostředí americké střední školy. A tento trend jinak barevných rukávů a trupu už přišel i k nám. Máme tak pro vás originální svrchní kousky, kterými zaujmete každého na první pohled. Oblékněte si kousek Ameriky společně s touto mikinou, která vám nabídne kromě stylu i teplo. Perfektně se tak hodí třeba na letní večerní fotbalový zápas, kdy už samotné tričko nestačí.

Nabídku v této kategorii pro vás připravujeme.

Intenzivně pracujeme na doplnění sortimentu v této kategorii a na nové kousky oblečení se můžete těšit ve velmi krátké době. Mezi tím prosím pokračujte do libovolné jiné kategorie.

Kvalitní a módní baseballové mikiny

Vybočte z davu. Třeba toho na fotbalovém, hokejovém nebo baseballovém stadionu. Dejte šanci stylovým pánským baseballovým mikinám, které s sebou přináší svěžest nového. V Americe jsou tyto mikiny už klasikou, která se ale hrne i k nám. A tak můžete být mezi prvními, kdo tyto stylové mikiny začne nosit. Rychle, než se z nich stane další národní hit jako sandály v ponožkách.

Baseballové mikiny patří mezi sportovní a volnočasové svršky, které nejlépe doplníte sportovní obuví a džínami, které vám perfektně padnou a zalichotí vaší postavě. Pod mikinu oblékněte jednoduché jednobarevné tričko a můžete vyrazit ven. A to nejen na zmiňovaný zápas, ale i do práce, do školy a kamkoliv jinam za zábavou. Tak si svůj outfit užijte a bavte se!

Doprava ZDARMA

Při nákupu jakéhokoliv zboží nad 1000 Kč doprava ZDARMA.

34 000 + zákazníků

Přesně tolik máme již našich spokojených zákazníků.

Vrácení zboží

Zboží vám nesedí? Můžete nám jej vrátit nebo vyměnit.

Obrovský výběr

Máme více jak 22 000 ks zboží, a téměř 200 000 ks velikostí.