Pánská flanelka pro muže může na první pohled vypadat jako košile, kterou byste koupili oblékli jen k práci, ale není! Pánská flanelové košile je skvělou variantou pro nejrůznější příležitosti a do každého počasí. Vytáhněte třeba kostkovanou pánskou flanelku do práce, do školy nebo večer do baru. Sklídíte úspěch nejen u žen, ale i u svých kolegů a přátel. Stačí zapojit dobrý vkus a zkombinovat pánskou módní flanelku s tím správným pánským tričkem a pohodlnými kalhotami. Jedná se o kousek oblečení, který by ve vašem šatníku neměl chybět. Díky flanelové košili můžete z obyčejného outfitu vytvořit naprosto sportovní a ležérní look, se kterým u svého okolí zabodujete.

Nabídku v této kategorii pro vás připravujeme.

Intenzivně pracujeme na doplnění sortimentu v této kategorii a na nové kousky oblečení se můžete těšit ve velmi krátké době. Mezi tím prosím pokračujte do libovolné jiné kategorie.

Flanelka jako designový doplněk

Sekat dříví, pracovat na počítači, dívat se na televizi, tančit na diskotéce nebo jezdit na skateboardu. To všechno můžete dělat v ležérní pánské flanelové košili . Někdy může flanelka posloužit praktickou a jindy zase jen estetickou funkcí. Záleží, pro jakou činnost se rozhodnete a co si k flanelové košili obléknete. Máme pro vás pár tipů, jak tuto módní košili zkombinovat s dalšími kousky ve vaší skříni:
  1. Oblékněte flanelku a zastrčte ji do padnoucích džínů. Knoflíky košile zapněte až ke krku a na světě je look, se kterým můžete fungovat od rána až do večera.
  2. Trička s oblíbenou kapelou nebo klidně bez motivu nechte pod rozepnutou flanelkou. Na nohy natáhněte pohodlné kalhoty, které vás neomezují v pohybu. Volnočasový outfit doplňte jen pohodlnou pánskou obuví a vyražte klidně na skate do parku.
  3. I k válení u televize si můžete obléknout kousek, který mi bez problému obstál i ve velkoměstě. Flanelku oblékněte ke svým oblíbeným teplákům a užijte si fotbal v televizi.

Pánskou flanelovou košili využijete celý rok. Můžete ji nosit jako první nebo druhou vrstvu nad tričkem od jara až do jara. Získáte tak tenkou stylovou vrstvu, která nahradí mikinu pro muže nebo svetr. V zimě přihodíte pánskou bundu nebo kabát a se svou oblíbenou flanelkou se nemusíte rozloučit.

Doprava ZDARMA

Při nákupu jakéhokoliv zboží nad 1000 Kč doprava ZDARMA.

34 000 + zákazníků

Přesně tolik máme již našich spokojených zákazníků.

Vrácení zboží

Zboží vám nesedí? Můžete nám jej vrátit nebo vyměnit.

Obrovský výběr

Máme více jak 22 000 ks zboží, a téměř 200 000 ks velikostí.