Sleva na všechny skladové produkty 50 % Výprodej Pánové   Dámy

Affiliate spolupráce je snadnou cestou, jak se stát prodejcem pánské a dámské módy TheyWear a vydělat tak na každé vámi přivedené návštěvě, která realizuje objednávku na našem eshopu. Pojďte prodávat s námi, připravili jsme pro vás několik kampaní, do kterých se můžete snadno zapojit.


Dognet.cz

Affiliate kampaň na Dognet.cz

V rámci kampaně v síti dognet nabízíme až 14% provize, XML feed, bannery a cookies na 30 dní. Exkluzivně zde také najdete zrychlené schvalování provizí a slevový kód pro vaše zákazníky ve výši 5%.

Připojit se do kampaně


Momentálně pro vás připravujeme další sítě...


Zjednodušeně se jedná o systém partnerství mezi vámi a námi. Vy nás doporučíte návštěvníkům vašich stránek a my vám zaplatíme odměnu z jejich nákupů, pokud přijdou právě od vás. Více o Affiliate marketingu na wikipedii.
Podmínky jednotlivých affiliate partnerů se mohou lišit, více informací naleznete vždy u daného poskytovatele affiliate kampaně. Obecně však platí, že budete potřebovat vlastní web, blog, forum a také musíte být starší 15 let pro vystavení faktury.
Pro malé partnery není nutné zřizovat si živnostenský list. Detaily o možné výši vyplacené provize za kalendářní rok a s tím spjatou daňovou povinnost vám poskytne váš finanční či živnostenský úřad. Protože se daňové zákony často mění, doporučujeme se informovat ke konkrétnímu datu. Informaci vám poskytnou pracovníci úřadu i po telefonu. Upřesňující informace také naleznete v jednotlivých affiliate sítích.
Zakázané formy propagace definuje vždy konkrétní poskytovatel kampaně. Tyto podmínky se dle různých kampaní mohou lišit. Pro konkrétní podmínky navštivte vždy kampaň a podmínky na stránkách partnera.
Pokud váš projekt či web přesahuje velikost soukromého webu, komunitních stránek či se jedná o web větší společnosti, kontaktujte nás, ozveme se a domluvíme se na podmínkách na míru a také vám doporučíme toho nejvhodnější affiliate partnera pro vás.
Provize jsou určeny poskytovatelem kampaně, jejich výši naleznete vždy v přehledu jednotlivé kampaně a také vždy na stránkách kampaně u partnera. Naše provize se snažíme držet jedny z nejvyšších v oboru módy a krásy.