Sleva na všechny skladové produkty 50 % Výprodej Pánové   Dámy

Dopřejte si eleganci saka společně se sportovním a uvolněním vzhledem, který nabízí džínová bunda. Stačí k tomu málo. Stačí si vybrat jedno z našich stylových pánských džínových sak . Můžete se spolehnout, že v naší nabídce najdete přesně taková saka z džínoviny, která odpovídají aktuálním trendům. Hned, jak si je oblečete, stanete se elegánem, který ví, jak se obléknout a jak nejlépe chovat. V džínovém saku pro muže můžete vyrazit na nejrůznější události. Pokud pod sako obléknete pánskou košili se svetrem, vykouzlíte elegantní outfit vhodný na nejrůznější schůzky. Chcete vyrazit večer za přáteli? Pak vám pod sakem stačí jen jednoduché tričko a společnost oslníte.

Nabídku v této kategorii pro vás připravujeme.

Intenzivně pracujeme na doplnění sortimentu v této kategorii a na nové kousky oblečení se můžete těšit ve velmi krátké době. Mezi tím prosím pokračujte do libovolné jiné kategorie.

Kombinujte džínovinu rozumně

Nikde není psáno, že nemůžete nosit na vrchní i spodní polovině těla oblečení z džínoviny. Vyvarujte se ale nešťastným kombinacím a nebudete vypadat jako obří modrý šmoula. Pokud chcete obléknout džínové sako   nebo bundu a současně rifle, vyberte si kousky, které mají odlišné barevné odstíny. Pokud navíc vyberete takové, které jsou alespoň z trochu jiného materiálu, celý outfit bude vypadat ještě lépe.

Pánské džínové sako pak můžete libovolně kombinovat i s plátěnými kalhotami nebo pánskými chinos, záleží jen na vaší kreativitě. 

Doprava ZDARMA

Při nákupu jakéhokoliv zboží nad 1000 Kč doprava ZDARMA.

45 000 + zákazníků

Přesně tolik máme již našich spokojených zákazníků.

Vrácení zboží

Zboží vám nesedí? Můžete nám jej vrátit nebo vyměnit.

Obrovský výběr

Máme více jak 35 000 ks zboží, a téměř 200 000 ks velikostí.