Sleva na všechny skladové produkty 50 % Výprodej Pánové   Dámy

Proč nevyužít státní vlajku jako důmyslný a originální potisk trička? Takovou otázku si možná položili návrháři, a tak vznikly stylová pánská trička s vlajkou . Když už nemáte čas vyjet na dovolenou, nechte vlajku svého oblíbeného státu vlát alespoň na svém oblečení. Kromě státních si na hruď nebo záda můžete ale obléknout i další vlajky. Co takhle ukázat světu vlajku své oblíbené hudební skupiny nebo různých mírových aktivistů? Hledáte spíše decentní pánské tričko bez potisku? Tak to zkuste kvalitní a stylová jednobarevná trička pro muže.

Nabídku v této kategorii pro vás připravujeme.

Intenzivně pracujeme na doplnění sortimentu v této kategorii a na nové kousky oblečení se můžete těšit ve velmi krátké době. Mezi tím prosím pokračujte do libovolné jiné kategorie.

Triček ve skříni není nikdy dost

Není to jen fráze, kterou utrousí při pohledu na výlohu jen ženy. Pravdou je, že trička si kupují nejčastěji také muži. A proč by ne. Pánské tričko je univerzálním a přitom dostatečně stylovým (a někdy i elegantním) kouskem oblečení. Unosíte je bez problémů celý rok, praní bývá jednoduché a žehlit je často ani nemusíte. Kromě toho, že se v tričku budete cítit dobře a uvolněně, budete také skvěle vypadat. 

Vsaďte na jistotu a pánské tričko zkombinujte s dobře padnoucími džínami, které nesmí ve skříni chybět nikomu. Ne vždy se ale musíte držet zavedených konvencí, klidně můžete sáhnout i po trochu odvážnější kombinaci. Co říkáte na pánské chinos nebo plátěné kalhoty? My jsme z této kombinace s jednoduchým tričkem nadšeni, tak do toho jděte také.

Doprava ZDARMA

Při nákupu jakéhokoliv zboží nad 1000 Kč doprava ZDARMA.

40 000 + zákazníků

Přesně tolik máme již našich spokojených zákazníků.

Vrácení zboží

Zboží vám nesedí? Můžete nám jej vrátit nebo vyměnit.

Obrovský výběr

Máme více jak 35 000 ks zboží, a téměř 200 000 ks velikostí.