Sleva na všechny skladové produkty 50 % Výprodej Pánové   Dámy

Kdo by nemiloval se v pořádné zimě zachumlat do kožíšku nebo kožichu, který vás zahřeje. Když ale nejste Leoš Mareš, abyste si dopřávali luxusní kožichy, dejte šanci alespoň pánským mikinám s kožíškem , které vás zahřejí stejně dobře. Vypadat v nich navíc můžete mnohem lépe než Leoš. Stačí mikinu vhodně zkombinovat s dalšími kousky z vašeho šatníku. Oblékněte k ní stylové džíny a pod ni pohodlné tričko. Třešničkou na dortu jsou pak správné zvolené doplňky, kterými outfit řádně doladíte.

Nabídku v této kategorii pro vás připravujeme.

Intenzivně pracujeme na doplnění sortimentu v této kategorii a na nové kousky oblečení se můžete těšit ve velmi krátké době. Mezi tím prosím pokračujte do libovolné jiné kategorie.

S mikinou za prací i zábavou

Dnes není problém obléknout mikinu na celou řadu událostí. Pokud nemáte v práci jasně daný dress code, je mikina pro muže skvělou vrchní vrstvou. Jednoduše ji hodíte na tričko nebo pánskou polokošili a vyrazíte. Kromě univerzálnosti co se týče druhů akcí je další výhodou mikin jejich celoroční nositelnost. Pokud hledáte nějaký takový vychytaný kousek, který unosíte od jednoho jara až do dalšího, ale do výplaty daleko, mrkněte se i na pánské mikiny v akci, které pro vás máme. Stejná kvalita, ale nižší cena, díky které ušetříte pár stovek.

Doprava ZDARMA

Při nákupu jakéhokoliv zboží nad 1000 Kč doprava ZDARMA.

40 000 + zákazníků

Přesně tolik máme již našich spokojených zákazníků.

Vrácení zboží

Zboží vám nesedí? Můžete nám jej vrátit nebo vyměnit.

Obrovský výběr

Máme více jak 35 000 ks zboží, a téměř 200 000 ks velikostí.